20 wrz 2009

Sprzedaz i wynajem ladowarek teleskopowych Manitou nowych i używanych

Sprzedaż i wynajem ładowarek teleskopowych Manitou nowych i używanych
- Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków -


Szczegóły oferty: Tel: 692-281-677
Ładowarka teleskopowa Manitou MHT
Prawie 50 letnie doświadczenie Manitou w produkcji podnośników zaowocowało stworzeniem maszyn serii MHT, przeznaczonych do bardzo ciężkich prac. Wyposażone są w turbodoładowany silnik MERCEDES i hydrostatyczny napęd (pompa hydrauliczna o zmiennym przepływie i silnik hydrauliczny o zmiennym wydatku). Hydrostatyczny napęd pozwala operatorowi na wykonywanie wszelkich prac bez konieczności zmieniania biegów. Maksymalny udźwig maszyn MHT może wynosić 16 000 kg a maksymalna wysokosć podnoszenia to nawet 10 metrów.


Doskonale nadają się do prac w tartakach, kopalniach, kamieniołomach, przemyśle, portach i przystaniach.

Ładowarka teleskopowa Manitou BUGGISCOPIC

Kompaktowe czterokołowe ładowarki teleskopowe BUGGISCOPIC BT 420 i BT 425 z napędem hydrostatycznym, napędzane silnikiem wysokoprężnym PERKINS o mocy 50 KM.

Maksymalna wysokość podnoszenia ładunków to 4,00 m a maksymalny udźwig to 2000 lub 2500 kg. Maszyny serii BUGGISCOPIC wykorzystywane są w ciasnych przestrzeniach o ograniczonym polu manewru, tam gdzie zastosowanie większej maszyny byłoby utrudnione lub wręcz niemożliwe.

Ładowarka teleskopowa Manitou MLA


Ładowarki teleskopowe serii MLA - dedykowane zastosowanią w rolnictwie, charakteryzują się przegubową ramą, silnikiem wysokoprężnym PERKINS o mocy 123 KM i skrzynią biegów typu POWERSHIFT. Maksymalna wysokość podnoszenia ładunku 5,11 m a maksymalny udźwig wynosi 2500 lub 2800 kg, w zależności od modelu.


Podnośniki Manitou dla MLT

MANITOU serii MLT to maszyny szczególnie chętnie wykorzystywane do zastosowań w rolnictwie. Przeznaczone są do ciągłej pracy w bardzo trudnych warunkach. Dzięki prawie 50 letniemu doświadczeniu MANITOU w produkcji urządzeń dla rolnictwa sprawiło, że „telehandlery” MANITOU uznawane są za maszyny trwałe, niezawodne, stworzone po to, aby spełniać stawiane im wymagania. Cechuje je przede wszystkim łatwość obsługi, wysoka sprawność i wydajność. Nasi specjaliści będą pomocni przy wyborze odpowiedniego urządzenia MANITOU tak, aby w pełni dostosować go do specyfiki wykonywanych prac.

Trójkołowe ładowarki teleskopowe Manitou TWISCO

Kompaktowa budowa i teleskopowe ramię maszyny oszczędzi twój czas podczas prac w ograniczonych przestrzeniach (garaże, piwnice, szklarnie). Twisco jest bardzo poręczną i łatwą do transportowania maszyną. Może być transportowana na zwykłej przyczepie. Charakteryzuje się bardzo małym promieniem skrętu (2,22m) jak i bardzo dobrymi parametrami pracy (zasięg w górę 4,0 m, w przód 2,13 m). Napęd na wszystkie trzy koła pozwala swobodnie przemieszczać się w ciężkim terenie. Istnieje również możliwość adaptacji szerokiej gamy dodatkowego oprzyrządowania (widły, łyżka, łyżka 4w1, łyżka z chwytakiem, wiertło, zamiatarkę, itp.)

Obrotowe ładowarki teleskopowe MRT


W roku 1993 do typoszeregu „telehandlerów” Manitou dołączyły teleskopowe podnośniki z obrotem. W ten sposób Manitou potwierdziło swoją pozycję światowego lidera w produkcji terenowych maszyn służących do podawania materiałów na wysokość. Obrotowe ładowarki teleskopowe typu MRT to kombinacja trzech maszyn:
  • ładowarki teleskopowej
  • dźwigu
  • platformy do prac na wysokościach
Seria MRT skonstruowana została w oparciu o najlepsze komponenty:
  • Hydrostatyczny napęd Rexroth
  • Rozdzielacze hydrauliczne Danfos
  • Przekładnia zębata wieżyczki Rotherd
  • Reduktor Trasmital
  • Osie Hurtha
- MANITOU serii MRT M Series napędzane są silnikami PERKINS o mocy 101 KM. W zależności od typu maszyny (MRT 1432, MRT 1542, MRT 1635, MRT 1742) maksymalna wysokość podawania ładunku to od 14 do 17 m a maksymalny udźwig wynosi od 3200 do 4200 kg.
- MANITOU serii MRT PRIVILEGE napędzane są silnikami MERCEDESA o mocy 150 KM i 216 KM. W zależności od typu maszyny (MRT1850, MRT2150, MRT2540, MRT3050) maksymalna wysokość podawania ładunku to od 18 do 30 m a maksymalny udźwig wynosi 4999 kg.

Ładowarki teleskopowe Manitou MT

MANITOU to przede wszystkim światowy lider w produkcji maszyn dedykowanych budownictwu. Swój sukces zawdzięcza wypracowanej przez dziesiątki lat opinii producenta maszyn o trwałej, solidnej i "dopracowanej" konstrukcji.

Ładowarki teleskopopowe serii MT o sztywnej ramie, podnoszą ładunki na wysokość od 5 do 18 metrów. Ładowarki teleskopowe MANITOU są idealnymi maszynami dla wszystkich poszujkujących uniwersalnego sprzętu.
Od października 2007 roku MANITOU posiada w swojej ofercie ładowarki teleskopowe serii PRIVILEGE, będące udoskonaloną wersją maszyn podnoczących ładunki i pracowników na wysokość 14 i 18 metrów. Jest to najnowsza propozycja MANITOU.


Ładowarki teleskopowe Manitou MVT

Prawie 50 letnie doświadczenie Manitou w produkcji podnośników teleskopowych zaowocowało stworzeniem maszyn serii MVT, przeznaczonych do bardzo ciężkich prac.


Wyposażone są w turbodoładowany silnik Perkins i hydrostatyczny napęd (pompa hydrauliczna o zmiennym przepływie i silnik hydrauliczny o zmiennym wydatku). Hydrostatyczny napęd pozwala operatorowi na wykonywanie wszelkich prac bez konieczności zmieniania biegów, Doskonale nadają się do prac w tartakach, kopalniach, kamieniołomach, przemyśle, portach i przystaniach.

KOPARKA I ŁADOWARKA MANIHOE MANITOU


W 2005 roku firma MANITOU rozpoczęła produkcję koparko-ładowarek MANIHOE. Maszyna ta stanowi udane zastosowanie ramienia teleskopowego w koparko-ładowarce. Jest to wg koncepcji MANITOUładowarka teleskopowa wyposażona w ramię koparkowe”. Pokrewieństwo widać na pierwszy rzut oka. Tak jak w ładowarkach teleskopowych, silnik umieszczony jest z boku, po lewej stronie, podczas gdy zbiorniki znajdują się po stronie prawej. W konsekwencji widoczność do przodu jest doskonała gdyż nie przesłonięta pokrywą silnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu ruch kół nie jest ograniczany przez blok silnika jak w klasycznych koparko-ładowarkach a zewnętrzny promień zawracania wynosi jedynie 4,87 m. Dwucięgnowe ramię teleskopowe zdolne jest unieść ciężar 2,2 t (maksymalnie 2,5 t na wysokość 4,5 m) na wysokość 5,22 m. udźwig ten jest niezmienny i nie jest uzależniony od wysokości podniesienia ramienia ani od jego wysięgu: ten sam ciężar urządzenie podnosi na wysokości 1 m jak i 5 m czy też przy maksymalnym wysięgu do przodu wynoszącym 3 m. Parametry te można uzyskać dzięki ramieniu koparki umieszczonemu z tyłu i spełniającemu rolę przeciwwagi. W kabinie operatora nie jest więc potrzebny kontroler załadunku ani blokada układu hydraulicznego, co w znacznym stopniu ułatwia manewrowanie i obsługę maszyny. Standardowa głębokość kopania przy tym urządzeniu wynosi 4,98 m, wysokość podnoszenia ramienia koparki: 4,60 m, zasięg ramienia 5,90 m a kąt zamykania łyżki koparkowej: 204º. Dostępne jest też ramię z wysuwem teleskopowym, które ma możliwość głębszego kopania, lecz w tym wypadku z mniejsza siłą. W trosce o prostotę, jedyny dostępny system sterowania to dźwignie (nie ma możliwości zastosowania joystic’ka). Seryjnie montowany jest system na przód (dostępny też jako opcja na tył), co umożliwia między innymi wykorzystywanie wszystkich akcesoriów dostępnych przy klasycznych ładowarkach teleskopowych. 100-konny silnik TURBO firmy PERKINS, napęd na 4 równe koła, 4 koła skrętne, przekładnia mechaniczna z elektro-hydraulicznym przełącznikiem kierunku jazdy oraz dwa podstawowe parametry: udźwig 2,2 t i wysokość podnoszenia 5,2 m czynią z MANIHOE maszynę bezkonkurencyjną na rynku powszechnie dostępnych koparko-ładowarek.

Wydajne ładowarki kołowe lub teleskopowe

Ładowarki, Ładowarki teleskopowe styczeń 27th, 2009

Wiele firm bazując na wysokiej technologii i doświadczeniu oferuje klientom nowoczesne ładowarki, takie jak ładowarki kołowe lub ładowarki teleskopowe. Tak naprawdę liczy się tylko jedno - kopanie oraz przenoszenie materiałów możliwie jak najtaniej i jak najszybciej, przy minimalnym oddziaływaniu na operatora, maszynę i środowisko naturalne. ładowarki wielu firm od lat cieszą się dużym uznaniem za swoją wysoką wydajność i niskie zużycie paliwa. Te cechy sprawiają, że użytkownik może wykonać więcej pracy, a jego biznes przyniesie większe zyski. Wiele producentów maszyn budowlanych są liderami w produkcji ładowarek kołowych lub teleskopowych. Większość producentów prześciga się w produkcji coraz to nowych ładowarek, które są jeszcze wydajniejsze i bardziej przyjazne dla operatorów. Zadowolenie klienta może również wynikać z wiedzy, że ładowarki kołowe bądź ładowarki teleskopowe można użyć w jakimkolwiek zastosowaniu i w najtrudniejszych sytuacjach, gdzie niezbędne jest użycie takiej koparki. Taka nowoczesna ładowarka, zaprojektowana i zbudowana w oparciu o opinie uzyskane bezpośrednio od użytkowników ładowarek cieszy się popularnością na całym świecie. Wydajne ładowarki kołowe lub teleskopowe posiadają wszystko, czego kiedykolwiek użytkownik może oczekiwać od maszyny budowlanej tego typu, mianowicie:wytrzymałość, prostotę, moc, osiągi, komfort stanowiska operatora oraz łatwość serwisu, który zapewni długą eksploatację maszyny

Wynajem ładowarki

Ładowarki, Ładowarki teleskopowe styczeń 26th, 2009

Obecnie na rynku ładowarki tworzą jedną z dominujących grup maszyn budowlanych, przede wszystkim ze względu na swoje wykorzystanie oraz specjalną konstrukcję. Rozwój tego typu urządzeń prowadzi do podwyższenia ich wydajności, pozwala to rozszerzyć możliwości wykorzystania ładowarki. Wiele firm bazując na wysokiej technologii i doświadczeniu oferuje klientom nowoczesne ładowarki kołowe czy ładowarki teleskopowe. Wiele firm takich jak:atlas, bobcat, case, jcb, doosan, caterpillar, komatsu, manitou, terex, new holland, od lat wykonuje na terenie całego kraju serwis, naprawy i sprzedaż różnego rodzaju maszyn budowlanych. Oprócz takich usług, niektóre firmy prowadzą wynajem ładowarek i innych maszyn budowlanych. prowadzą wynajem i wypożyczanie na dowolny okres, w zależności od rodzaju i potrzeb klienta, który wypożycza dany sprzęt. Ładowarki różnego rodzaju, mianowicie: ładowarki kołowe czy ładowarki teleskopowe znacznie ułatwiły pracę człowieka. Dlatego warto dbać o sprzęt tego typu. Nieprzestrzeganie zaleceń producenta prowadzi z reguły do szybszego zużycia elementów maszyny, niezależnie od typu i marki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz